طلاق توافقی

قانون جدید طلاق توافقی از آذر ۱۳۹۷

اطلاعیه مهم
اطلاعیه جدید

قابل توجه متقاضیان طلاق توافقی در تهران

از ابتدای آذر ۱۳۹۷ شرایط طلاق توافقی تغییر کرده است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه سامانه نوبت‌دهی طلاق و قانون جدید طلاق توافقی بروید.

طلاق توافقی

مزایای رقابتی ما

 • قیمت به ازای هر نفر ۶۵۰.۰۰۰ تومان

 • بدون نیاز به حضور در دادگاه‌ها

 • تضمین انجام طلاق توسط موسسه

 • دریافت طلاق‌نامه طی ۳ روز کاری

می‌خواهیم به صورت توافقی طلاق بگیریم

طلاق توافقی نوعی از طلاق است که بر اساس توافق زوجین صورت می‌پذیرد. چنانچه خواهان اخذ وکیل و عدم حضور در دادگاه‌ها هستید بایستی اقدامات زیر را انجام دهید.

 • 1

  تماس با موسسه جهت تعیین وقت مشاوره رایگان

  اگر نسبت به طلاق مصمم هستید و تصمیم خود را برای جدایی توافقی از همسرتان گرفته‌اید در ابتدا باید با ما تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره برای شما تعیین شود. این مشاوره رایگان بوده و وجهی از شما از این بابت اخذ نخواهد شد. برای تعیین وقت مشاوره می‌توانید با شماره تلفن ۷۷۳۷۰۰۹۲ تماس بگیرید.

 • 2

  حضور زوجین در موسسه و امضای وکالتنامه

  پس از برگزاری یک جلسه مشاوره رایگان، در مرحله بعد شما می‌بایست در موسسه حقوقی هادیان عدالت حضور یافته، وکالتنامه و همچنین فرم داوری (توافقات زوجین در مورد مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، جهیزیه، حقوق مالی و ...) را امضا نموده و مدارک خود شامل اصل کارت ملی، شناسنامه و عقدنامه را تحویل دهید.

 • 3

  شروع به کار وکلای موسسه حقوقی هادیان عدالت

  در این مرحله کار ما به عنوان وکیل شما شروع شده و وکلای موسسه حقوقی هادیان عدالت با حضور در دفاتر خدمات قضایی، دادگاه، داوری و اخذ دادنامه مراحل ثبت طلاق توافقی را پیش می‌برند. در هیچ یک از مراحل ذکر شده نیاز به حضور شما نیست و وکلای موسسه به نیابت از شما انجام کارها را پیگیری می‌کنند.

 • 4

  ثبت واقعه طلاق و دریافت طلاق‌نامه از موسسه

  وکلای موسسه طی ۳ روز کاری طلاق را ثبت و طلاق‌نامه را به شما تحویل می‌دهند. برای دریافت طلاق‌نامه باید به دفتر موسسه مراجعه نموده و طلاق‌نامه خود را تحویل بگیرید. در صورت درخواست موکل، موسسه حقوقی هادیان عدالت می‌تواند طلاق‌نامه را برای شما ارسال کند.

هزینه طلاق توافقی

هزینه‌های طلاق توافقی عبارت است از هزینه‌های وکلا، هزینه‌های دادرسی، هزینه آزمایشگاه، هزینه داوری و هزینه ثبت طلاق که جمعا با مبلغ دو میلیون تومان کلیه هزینه‌ها پرداخت می‌گردند.

دادگاه

تماس با ما

جهت تعیین وقت مشاوره رایگان می‌توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۲ ظهر با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق فرم ارسال پیام به ما پرسش‌ها و ابهامات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال پیام به ما