درباره میزان

موسسه حقوقی هادیان عدالت به شماره ثبت ۱۴۶۶ فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با همکاری و همفکری جمعی از وکلای مجرب در راستای نیل به اهداف و نیازهای جامعه به خدمات حقوقی و قضایی آغاز نمود.

ایجاد فضایی امن با فرهنگ متعالی برای فعالیت و برخورد سنجیده با تمام مسائل، دوری از هیجان و انجام امور در قالب روش‌های کارآمد، کوشش جمعی در شناخت راه حل معضلات و پرونده‌های قضایی، همکاری و مساعدت وکلا در ایجاد بستری مناسب جهت اعتلای جایگاه موسسه حقوقی در جامعه و ارتباط سنجیده و مناسب با موکلان و همچنین وجود انگیزه کار و تلاش و یافتن راه حل مناسب برای مشکلات حقوقی دستور العملی است که تمامی وکلای فرهیخته موسسه حقوقی ما برای دستیابی به اهداف خود بر پیاده‌سازی آن تاکید دارند. گواه این مطلب سال‌ها فعالیت مستمر و حل مشکلات قضایی اشخاص حقوقی و حقیقی بنام و مطرح جامعه است.
باشد که در پناه لطف یزدان توفیق خدمت رسانی همچنان برقرار باشد.

 

با تیمی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری، دفاع از حقوق شما را تضمین می‌کنیم.

 

اگر شما نیز درگیر پله‌های ناتمام دادگاه‌ها شده‌اید و دیگر امیدی به موفقیت و رسیدن به حق و حقوق خود ندارید و در جستجوی وکیل متخصص هستید، بهتر استبدانید که می‌توانید از طریق موسسه حقوقی راهیان عدالت، وکیل با تجربه و کاردان که با تمام قوانین حقوقی به روز آشنایی کامل دارد و می‌تواند انواع پرونده‌های حقوقی و حقیقی شما را در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه به موفقیت به سرانجام برساند، آشنا شوید و برای انواع مشکلات قانونی خود از ایشان کمک بگیرید. گروه وکلای موسسه حقوقی میزان بصورت تمام وقت شما را در حل مشکلات با موضوعات مختلف پشتیبانی می‌کند

اگر نیاز به مشاوره حقوقی با وکلای مجرب دارید، اگر درگیر مشکلی قضایی شده‌اید، اگر پرسشی حقوقی دارید و نیاز دارید که پرسش خود را با یک متخصص در میان بگذارید هم اینک با دفتر موسسه حقوقی هادیان عدالت تماس بگیرید.